• 1401/06/30 - 11:04
  • تعداد بازدید : 35
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای مطالبه گری دامپزشکی استان خوزستان صورت گرفت،

بازدید معاون دادستان و اعضای شورای سلامت شهرستان کارون از وضعیت بهداشتی بازارچه عرضه ماهی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، پس از برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کارون با حضور مدیر کل دامپزشکی استان در محل فرمانداری کارون صورت پذیرفت، معاون دادستان بهمراه نیروی انتظامی، مرکز بهداشت، شهرداری، ادارات صمت، شیلات و آبفا در خصوص برون رفت از وضعیت فعلی از این محل عرضه بازدید بعمل آوردند.

دکتر علیدادی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کارون با اشاره به برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کارون  که با حضور مدیر کل دامپزشکی استان صورت پذیرفت، گفت: وضعیت حال حاضر این بازارچه عرضه با استاندارهای بهداشتی فاصله دارد که این بازدیدهای مشترک در راستای تصمیم گیری های نهایی در خصوص عرضه بهداشتی آبزیان مطابق با دستورالعمل های بهداشتی است.

علیدادی در ادامه گفت: امیدواریم با همگرایی دستگاه های مرتبط، طرح بهسازی این بازارچه با اولویت های بهداشتی  هرچه سریعتر صورت پذیرد.

علیدادی در آخر افزود: آبزیان شرایط نگهداری خاص و ویژه ایی را دارند که با سلامت جامعه ارتباط مستقیم دارند و در صورت عدم رعایت آن می تواند سلامت شهروندان را به مخاطره اندازد، از این رو بهسازی و پاکسازی محیط بازار ماهی فروشان با در نظر گرفتن مسائل و نکات بهداشتی برای دامپزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان کارون
  • کد خبر : 290644
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه