• 1400/06/24 - 09:36
  • تعداد بازدید : 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اداره دامپزشکی دزفول:

برگزاری جلسه ساماندهی کشتارگاه دام و تعیین تکلیف کشتارگاه صنعتی شهرستان دزفول

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، دکتر محسن ورجاوند با بیان این خبر افزود: جلسه ساماندهی کشتارگاه دام شهرداری دزفول و تعیین تکلیف کشتارگاه صنعتی با حضور نمایندگان استانداری، معاونت خدمات شهری شهرداری، رئیس اداره محیط زیست دزفول و کارشناسان دامپزشکی استان خوزستان در محل شورای شهر دزفول برگزار گردید.

رئیس اداره دامپزشکی دزفول با بیان اینکه  سلامت مردم اولویت اصلی ما است، بطوریکه نظارت بر عرضه دام در محل کشتارگاه با رعایت دستورالعمل های و ضوابط بهداشتی سازمان دامپزشکی در حال انجام است.

ورجاوند در ادامه بیان کرد: در این جلسه مقرر گردید که رفع نواقص بهداشتی، راه اندازی کوره لاشه با تایید اداره محیط زیست، نظارت بیشتر بروی حمل لاشه های استحصالی و همچنین راه اندازی سریع پیش سرد جهت نگهداری لاشه دام های کشتار شده به مدت 24 ساعت انجام پذیرد.

محسن ورجاوند در خصوص احداث کشتارگاه صنعتی دام در شهر دزفول اظهار کرد: با توجه به درخواست شهرداری بر تبدیل کشتارگاه سنتی به کشتارگاه صنعتی این اداره نسبت به ارسال کلیه مدارک و مستندات به سازمان دامپزشکی کشور قدام نموده است که در این خصوص شورای شهر دزفول نیز می بایست پیگیری های لازم را انجام دهد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان دزفول
  • کد خبر : 276916
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه