• 1399/11/28 - 14:06
  • تعداد بازدید : 61
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مراسم معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل دامپزشکی استان خوزستان

با صدور حکمی از سوی حجت الاسلام محسن ریسمان سنج آقای احمد قصاب دزفولی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل دامپزشکی استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان؛ آئین تکریم و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر دامپزشکی استان با حضور جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آقای سروستانی و  حضور مدیرکل دامپزشکی و سایر اعضا در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی خوزستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دکتر مصطفی کنار کوهی مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در عرصه فرهنگ و اقتصاد جامعه را به مدیریت جهادی دعوت کرده‌اند، گفت: جهاد در هر فضایی که تحقق پیدا کند شکل‌گیری آن در قالب امر به معروف و نهی از منکر میسر است و در غیر این صورت جهادی تحقق پیدا نمی‌کند و این همان کلامی است که در روایات ما فراوان به آن اشاره شده است.

در ادامه حجه السلام ریسمان سنج امر به معروف و نهی از منکر را یک فریضه بزرگ الهی دانست که مقوم فرایض دیگر است و گفت: قوام و بقای سایر فرایض به امر به معروف و نهی از منکر بستگی مستقیم دارد و هر کاری که بخواهیم برای تحقق در سال جاری و سال‌های آینده داشته باشیم نیاز دارد که معنای معروف و منکر و ماهیت امر به معروف و نهی از منکر را توجه داشته باشیم و در همه حرکت‌ها، نشست‌ها و برخاست‌ها موردنظرمان باشد.

ریسمان سنج با یادآوری اینکه اصل هشتم قانون اساسی ما به مسئله امر به معروف و نهی از منکر اختصاص پیدا کرده است، گفت: این اصل مسئولان نظام را به تحقق ساختاری که بتواند فضای حاکمیت معروف و دور شدن از منکر را برای افراد فراهم سازد، موظف می‌کند.

در ادامه این جلسه نیز آقای سروستانی جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان، ضمن ابراز خرسندی از انتصاب آقای احمد قصاب دزفولی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، برای ایشان آرزوی توفیق نمود.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,رویدادها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271680
کلمات کلیدی
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید