• 1402/10/11 - 18:41
  • تعداد بازدید : 479
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان خوزستان منصوب شد.

با حکم مدیرکل دامپزشکی استان خوزستان، «محمود ایرج دوست» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، در طی آیینی و با حضور مدیرکل و روسای ستادی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان دکتر محمود ایرج دوست به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان خوزستان منصوب شد.

در این مراسم مدیر کل دامپزشکی استان با اشاره به این نکته که مسیر و روند خدمت کردن به مردم همانند یک رودخانه، ساری و جاری است گفت: رودخانه خدمت و انجام وظایف و تکالیف الهی برای مردم در مکتب اسلام هیچگاه متوقف نمی شود و وابسته به شخص یا فردی نیست، لکن آنچه که در پذیرش مسئولیت ها برای خدمتگزاری به مردم مهم است این است که یک مسئولیت با عزت شروع شود و با عزت پایان یابد.

ناصر عسکری فرد همچنین بیان کرد عناوین عاریت هستند و اصالت ندارند بلکه باید به عنوان ابزاری برای خدمتگزاری مورد استفاده قرار بگیرند.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان در ادامه گفت: معاونت توسعه و مدیریت منابع همانطور که از اسمش پیداست باید موجب توسعه مدیریت و منابع بشود که با توسعه مدیریت، تمامی زیر بخش های هر ارگان اجرایی رو به جلو حرکت می کند.

وی همچنین افزود: در توسعه مدیریت، مدیر پروری اتفاق میافتد و مدیران مصلح پرورش داده می شوند. مدیر پروری برای اصلاح و رشد و شکوفایی در سیستم بسیار ضروری است.

عسکری با تاکید بر این نکته که باید منیت های شخصی در هر پست و مقام کنار گذاشته شود گفت: در این صورت است برای تحقق منافع عمومی گام های بلندی برداشته می شود در مدیریت منابع، مهم ترین منابع هر مجموعه، منابع انسانی آن دستگاه است که اگر به دغدغه های آنان اهمیت داده شود بهترین نوع تکریم برای همکاران است.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر عبدالحسین کرمی زاده در زمان تصدی معاونت توسعه مدیریت و منابع و اهدای لوح یاد بود، حکم انتصاب سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان خوزستان به دکتر محمود ایرج دوست ابلاغ گردید.

شایان ذکر است دکتر محمود ایرج دوست مسئولیت‌هایی ازجمله ریاست اولین دوره نظام دامپزشکی استان خوزستان، ریاست اداره دامپزشکی شهرستان اهواز، معاون فنی اداره کل دامپزشکی استان و معاون آبزی پروری اداره کل شیلات خوزستان را در کارنامه فعالیت خود دارد و پیش از انتصاب به این سمت جدید، عهده‌دار مسئولیت اداره دارو و درمان و بازرس معتمد اداره کل دامپزشکی استان بود.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,انتصابات,رویداد ها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 312899
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه