• 1402/06/30 - 18:22
  • تعداد بازدید : 333
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیانیه اداره کل دامپزشکی استان خوزستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس اداره دامپزشکی استان خوزستان بیانیه ای در گرامیداشت این هفته صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: گرامیداشت هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمندی است برای بازشناسی فداکاری های جوانان عزیز وغیور ایران اسلامی که درسایه ایمان و توکل به خداوند، رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره ) افسانه شکست ناپذیری مستکبرین جهان به ویژه آمریکای جهانخوار را به مرحله اثبات رساندند.
بیانیه ادامه می دهد: دشمنان شکست خورده با تفکرات باطل خود جنگ را بر ملت مسلمان و تازه از بند اسارت رها شده تحمیل کردند تا بر خیال خود نوری را که ازسرزمین ایران اسلامی برافراشته شده بود، خاموش کنند.

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان افزوده است: غافل از اینکه جنگ نشان داد ملتی که مکتبی همچون اسلام دارد و جانشان با کلام "کل یوم عاشورا و کل الارض کربلا" سرشته شده و آن را سرلوحه زندگی خود قرار داده است، شکست نمی خورد.

در ادامه بیانیه آمده است: درسایه جنگ تحمیلی بود که ایران اسلامی توانست به نقطه ای از خود باوری برسد که آثار و برکاتش را در همه زمینه ها بویژه دست یابی به دانش صلح آمیز هسته ای مشاهده کند و این را مدیون شهیدان، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و امام شهیدان می داند.

همچنین افزوده است: امروز همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس با اعلام بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... خامنه ای و فرماندهی کل نیروهای مسلح و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس عهد و پیمان می بندیم با اتکال به خداوند در برابر کسانی که قصدشان خاموش کردن نورالهی در کشور ایران اسلامی است، دفاع خواهیم کرد.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,بسیج,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 307774
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه