• 1399/10/23 - 11:02
  • تعداد بازدید : 151
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه ستاد امربه معروف نهی از منکر اداره کل دامپزشکی خوزستان برگزار شد

این ستاد با حضور کلیه اعضاء در محل سالن جلسات پیرامون امر به معروف ونهی از منکر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان جلسه ستاد امر به معروف با حضور دکتر مصطفی کنار کوهی  مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان ، حجت الاسلام والمسلمین بداوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه،دکترکرمی زاده معاون توسعه و منابع ، و سایر اعضاء در محل دفتر مدیرکل اداره دامپزشکی خوزستان برگزارشد.

در ابتدای جلسه  دکتر کنار کوهی در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین بداوی  با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود، افزود: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تشكیل منظم جلسات شورای امر به معروف و نهی از منكر، آموزش امر به معروف و نهی از منكر برای کارکنان، نشست های اعتقادی و معنوی برای كارمندان، برگزاری کارگاه با محوریت امر به معروف و نهی از منكر، برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه كاركنان و ... را از برنامه هایی عنوان کرد که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر موثرند.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,بسیج,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 259069