• 1401/06/14 - 12:04
  • تعداد بازدید : 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حمایت پایگاه بسیج اداره کل دامپزشکی استان از دامداران حوزه کرخه

ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به 17 هزار راس دام سبک و سنگین در غرب خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، درراستای خدمات رسانی به مناطق کم برخوردار حوزه آبریز کرخه در شهرستانهای حمیدیه و هویزه بیش از 17هزار راس دام سبک و سنگین تحت اقدامات رایگان دامپزشکی استان قرار گرفتند.

دکتر عبدالحسین کرمی زاده فرمانده پایگاه مقاومت اداره کل دامپزشکی استان خوزستان در این خصوص گفت: با توجه به کمبود آب در مناطق حوزه آبریز کرخه و بالطبع آن جلوگیری از بروز بیماریهای دامی در دام ها، پایگاه مقاومت بسیج اداره کل دامپزشکی استان خوزستان با هماهنگی های صورت گرفته نسبت به تامین مکمل های غذایی و دارویی، دارو، واکسن و سم به ارزش 400 میلیون ریال اقدام نمود.

کرمی زاده در ادامه گفت: کارشناسان دامپزشکی استان نسبت به پایش و مراقبت بیماری های دامی، واکسیناسیون، درمان  و مبارزه با بیماریهای انگلی و واگیر دامی در این مناطق بصورت کاملا رایگان اقدام نمودند.

وی هدف از این مانور را کاهش هزینه های نگهداری احشام در قطب های پرورش شهرستان های حمیدیه و هویزه اعلام نمود و گفت: امیدواریم با انجام پوشش واکسیناسیون حداکثری، پایش و مراقبت از بیماریهای دامی و تامین بخشی از هزینه درمان دام های منطقه نسبت به جلوگیری از بروز بیماری های واگیر دار دامی در منطقه و حفظ سلامت و بهداشت دام اقدام نمائیم.

 

  • گروه خبری : اخبار اصلی,بسیج,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 290133
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه