• 1399/11/28 - 15:59
  • تعداد بازدید : 20
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
ارائه خدمات رایگان دامپزشکی در مناطق عشایری شهرستان رامهرمز

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رامهرمز از ارائه خدمات ویژه رایگان این اداره به دامداران مناطق محروم روستایی و عشایری با همکاری نیروهای جهادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان دکتر بهروز حقیقی رئیس اداره دامپزشکی رامهرمز با اعلام این خبر گفت: در راستای حمایت از اقشار محروم و آسیب‌پذیر جامعه، دامداران منطقه عشایری تغلی سادات رامهرمز از خدمات رایگان بهداشتی دامپزشکی از جمله واکسیناسیون سم و پاشی در طرح خدمات رایگان دامپزشکی بهمراه نیروهای جهادی به مناطق محروم بهره‌مند شدند.

وی افزود: تیمی متشکل از کارشناسان و واکسیناتورهای اداره دامپزشکی بهمراه رئیس جهاد، رئیس هلال احمر و رئیس امور عشایر شهرستان رامهرمز بهمراه نیروهای جهادی با تجهیزات کافی به این منطقه تغلی سادات رامهرمز اعزام شدند و به ارائه خدمات رایگان بهداشتی دامپزشکی نظیر واکسیناسیون، سم پاشی و آموزش به دامداران در این مناطق پرداختند .

حقیقی گفت: مناطق محروم و دور افتاده جزو سیاست های حمایتی و از اولویت‌های اداره کل دامپزشکی خوزستان جهت خدمات‌رسانی و ارائه حمایت‌های فنی رایگان بوده است که در همین راستا،بار دیگر و به رسم سنوات گذشته، اکیپ‌های سیار دامپزشکی بهمراه مسئولین شهرستانی جهت ارائه خدمات رایگان راهی این مناطق گردیدند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان رامهرمز,بسیج
  • کد خبر : 271682
کلمات کلیدی
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید