• 1401/05/03 - 10:16
  • تعداد بازدید : 81
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام معاون توسعه، مدیریت و منابع دامپزشکی خوزستان به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

دکتر کرمی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی خوزستان در پیامی فرا رسیدن روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، در متن پیام معاون توسعه، مدیریت و منابع خوزستان چنین آمده است:

«خانواده از کهن‌ترین نهادهای اجتماعی است که ارکان این نهاد را سالمندان تشکیل می‌دهند. با توجه به اهمیت جایگاه خانواده در اسلام، عجیب نیست که روزی برای بزرگداشت این عنصر مهم که ضامن استحکام و اعتلای جامعه است، در تقویم ایران اسلامی گنجانده شده باشد و چه خجسته که 25 ذی‌الحجه، سال گشت شأن نزول آیه «هل اتی» در سوره مبارکه «انسان» که در اهمیت جایگاه خانواده و استحکام پایه‌های آن نازل شده است به عنوان «روز ملی خانواده و تکریم بازنشستگان» نام‌گذاری شده است.

بازنشستگان ارزشمند و عزیز نیز از جایگاه و منزلت خاصی برخوردار هستند و احترام به این قشر از جامعه و نکوداشت ایشان سعادت، سلامت، تداوم و انسجام یک اجتماع و جامعه را به دنبال دارد چرا که نیروهای بازنشسته به منزله سرمایه بی‌بدیل و ارزشمندی می‌باشند که با تکیه بر علم و دانش و تعالی سجایای اخلاقی نه تنها موجب پیشرفت مجموعه خود بلکه تأثیرگذار در تحول خانواده و جامعه‌اند.

اینجانب ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت فرا رسیدن روز ۲۵ ذی‌الحجه و روز خانواده و تکریم بازنشستگان، سعادتمندی، سرافرازی و سربلندی تمامی بازنشستگان به ویژه بازنشستگان اداره کل دامپزشکی استان خوزستان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده و امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده این عزیزان، بهره‌مند گردد.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,تبریک و تسلیت,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 288651
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه