• 1402/12/23 - 09:27
  • تعداد بازدید : 115
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار اعضای شورای فرهنگی دامپزشکی خوزستان با خانواده شهید مدافع حرم

بمناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا، اعضای شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی خوزستان میهمان منزل شهید «مصطفی خلیلی بلوطکی» از شهدای مدافع حرم شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، اعضای شورای فرهنگی دامپزشکی استان بمناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور در منزل شهید مدافع حرم مصطفی خلیلی بلوطکی با خانواده آن شهید والا مقام دیدار کردند.

دراین دیدار ناصر عسکری فرد مدیرکل دامپزشکی استان با بیان اینکه ایران اسلامی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنیم مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی و اهل بیت عصمت و طهارات از جان پاک خود گذشتند.

وی افزود: خانواده های آن عزیزان که مایه عزت ایران اسلامی و  میراث داران انقلاب به شمار می آیند و خدمت به آنها افتخاری عظیم  محسوب می شود و باید در همه حال قدردان خانواده های آنها باشیم.

 در ادامه حجت السلام بداوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان خوزستان ضمن تاکید بر حفظ حرمت شهدا و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا ادامه داد: تکریم از خانواده های معزز مدافین حرم بر همگان واجب است ومسئولین باید سنت دید و بازدید از خانواده های شهدا را سرلوحه وظایف محوله های خود قرار دهند.

 بداوی با اشاره به اینکه شهیدان نعمت‌های خداوند بر ما هستند خاطر نشان کرد: مسئولین برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری، نیازمند دعای خانواده شهدا هستند و انشالله با حضور در کنار این عزیزان، انرژی و روحیه خدمت بیشتر می گیرند.

. در ادامه مادر این شهید گرانقدر که در مهرماه سال 1394 در سوریه به مقام رفیع شهادت نائل گردیده بود، به بیان خاطراتی از ایشان پرداختند

در پایان این دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با اهدای لوح سپاس از صبر و پایداری مادر شهید گرانقدر مصطفی خلیلی بلوطکی تقدیر کرد.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,رویداد ها,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 316450
کلمات کلیدی
حسین شانه سازان

حسین شانه سازان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه