چاپ
ارسال به دوست

ارائه خدمات رایگان دامپزشکی خوزستان در دهه فجر

مدیرکل دامپزشکی خوزستان ضمن گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب گفت: در راستای حمایت از دامداران و روستائیان پرسنل ادارات دامپزشکی شهرستان ها با معاینه و واکسیناسیون رایگان دام-ها و همچنین ارائه آموزش¬های ترویجی به عشایر و روستائیان در خصوص بیماری¬های مهم دامی به خدمت رسانی در این ایام می پردازند.

دکتر مصطفی کنارکوهی با اشاره به اجرای طرح در شهرستان ها در این ایام افزود: تامین و حفظ بهداشت دام و فرآورده های دامی ، مراقبت ، پیشگیری و کنترل بیماریهای مشترک از مهمترین محورهای عملکرد دامپزشکی در راستای بهداشت همگانی است.

کنارکوهی ابراز داشت: خدمات رسانی رایگان درمان دام ،واکسیناسیون  و همچنین به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری های انگلی دام ،سم پاشی اماکن دامی از جمله خدمات ارائه شده در این طرح می باشد.

وی گفت: براین اساس ،دامپزشکی خوزستان با اعزام اکیپ های فنی به روستاها ،واحدهای دامداری را به صورت رایگان درمان و مایه کوبی خواهند نمود.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان اظهار داشت:برپایی ایستگاه صلواتی،دیدار با خانواده شهدا،غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا،مسابقات ورزشی ویژه پرسنل،اردوی فرهنگی و بازدید از یادمان شهدای شلمچه از دیگر برنامه های دهه فجر در دامپزشکی خوزستان می باشد.

  • کد خبر: ٥٩٤٢/
  • ٠٨:٢٨ - چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧/
  • تعداد بازدید: 447
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج