چاپ
ارسال به دوست

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی از دامپزشکی خوزستان بازدید کرد

دکتر همایون یوسفی نماینده مردم شریف اهواز،باوی،کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل دامپزشکی استان خوزستان با کارشناسان دامپزشکی دیدار کرد.

دکتر یوسفی در جمع کارکنان دامپزشکی خوزستان با اشاره به اینکه وظایف و عملکرد سازمان دامپزشکی کشور با سلامت مردم گره خورده است افزود: نوع عملکرد دامپزشکی از هر حیث برای مردم اهمیت دارد و با توجه به عملکرد شما در حوزه های کاری و با وجود کمبود نیروی انسانی ولی همچنان وجدان کاری در بین پرسنل دامپزشکی وجود دارد.

یوسفی بیان کرد: نوع عملکرد شما در تامین سفره اقتصادی و سفره سلامت مردم مهم و موثر است و بواسطه شما هم سلامت و هم اقتصاد مردم تامین می شود.

وی یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی در هر کشوری را  توسه در زیر ساخت های کشاورزی، دامپروری و دامپزشکی برشمرد و تصریح کرد: اگر بخواهیم برای کشور آینده با ثباتی پیش بینی کنیم باید حوزه کشاورزی و دامپزشکی توسعه پایدار داشته باشند .

دکتر یوسفی با اشاره به تاریخچه دامپزشکی گفت: امروز سازمان دامپزشکی در کشور یک سازمان شناسنامه دار است و هر کاری در حوزه سلامت را بخواهند انجام دهند بایستی از سازمان دامپزشکی کشور استعلام های مورد نیاز به عمل آید.

نماینده مردم شریف اهواز،باوی،کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود شرح خدمات و وظایف دامپزشکی که تعریف شده است متاسفانه زیر ساختها و امکانات پشتیبانی در اختیار مجموعه دامپزشکی قرار نگرفته است و باید نگاه ساختارمندی به مشکلات دامپزشکی از جمله کمبود نیرو شود زیرا این مجموعه با سلامت مردم ارتباط  دارد و باید پیگیری شود.

 

  • کد خبر: ٧٢٧٩/
  • ٠٨:٤٤ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧/
  • تعداد بازدید: 351
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج